جامانده ای از #بامتمم

من شیرین نوروزی در یکتا ردیف و ستون صندلی خانه نشسته ام و انتظار دوستان متممی ام را می کشم تا بیایند در وبلاگ هایشان مستقر شوند و از گردهمایی ۲۶ مرداد متمم جان بگویند تا دلم هم آب بشود و هم خوش.

از دیروز تا همین لحظه(۵:۳۲ دقیقه بامدادِ جمعه ۲۷ مرداد) سایت متمم، روزنوشته های محمدرضا، وبلاگ و کانال دوستان و همچنین ایمیلم را بارها refresh کردم ولی خبر جدیدی از این گردهمایی نصیبم نشد. باز هم خدا خیر بدهد شاهین کلانتری عزیز را. حداقل سه عکس از سخنرانی خودش را در کانال خوبش منتشر کرد و متممیِ جامانده ای را برای ساعاتی از دل نگرانی بیرون آورد.

اگرچه انتظار ندارم که در حین مراسم پستی یا عکسی همین الان یهویی، از دوستان عزیزم برایم منتشر شود ولی با کمال پررویی و از سر کنجکاوی دلم می خواست امشب بعد از اتمام مراسم خبری جدید درباره گردهمایی می خواندم.

چرا هیچ کس به فکر جاماندگان نگرانی چون من نیست؟ دلم چندین و چند راه رفت و می رود. ای کاش دوستان زودتر اقدامات لازم را در این زمینه مبذول بفرمایند.

پی نوشت ۱: این پست یک موضع گیری مظلومانه از یک به جامانده ی متممی، در برابر این گردهمایی مبارک بود. اگرچه از همان ابتدا شرایط و قصد شرکت در گردهمایی را نداشتم ولی خبرهایش را پیگیری می کردم و فکر می کنم هیجانم کمتر از دوستان نبود. خوش به سعادت دوستانی که شرکت کردند.

پی نوشت ۲ برای لیلاست: 🙁

18 دیدگاه برای “جامانده ای از #بامتمم

 1. سلام شیرین جان
  این اولین باری هیت که به وبلاگت اومدم.
  جات خیلی خالی بود.
  اونروز از چند نفر پرسیدم شیرین رو دیدین و کسی ندیده بودت. گفتم حتما اومدی و من نتونستم ببینمت. همیشه از خوندنِ نظراتت لذت می برم. لحنِ نوشته هات بامزه است.دلم میخواست خودتم ببینم .
  امیدوارم همیشه شاد و بامزه باشی.

  1. سلام الهه جان خیلی خوش آمدی دوست متممی عزیزم.
   من شرمنده لطف دوستان عزیزی چون شما هستم. ممنون که در اون روز دوست داشتنی به یادم بودی و ممنون که برای خوندن نظراتم وقت میگذاری. راستش اونقدرها هم بامزه و دیدنی نیستم اگر هم مزه ای هست بیشتر از نوع تلخشه فریب اسممو نخور 🙂
   الهه جان من اسم تو رو که می بینم به یاد این کامنتت(درباره سر و صدای محیط به عنوان عامل استرس زا) در متمم میفتم، چون برای من خیلی آموزنده بود و یادمه یه نرم افزار هم معرفی کرده بودی که البته منم تستش کردم.
   امیدوارم باز هم سر بزنی به اینجا دوست خوبم.
   شاد باشی

  1. خانم یا آقای احتمالا غیرمتممی
   بنده در هیچ کجای این متن از ناراحتی صحبتی نکردم و هرچه هم که گفته شده پیرامون انتظار، شوق و علاقه ام به دوستان عزیزم بوده.
   پیشنهاد می کنم شما هم تاسفتون رو برای موضوعاتی که فکر می کنید مسخره هستند(مثلا دلخوشی های باارزش دیگران) خرج نکنید چرا که این امر خودش جای تاسف داره.

 2. سلام شیرین عزیزم
  من رو بخاطر صراحتم ببخش، شاید همیشه ترجیحم این هست که در مورد احساساتم رو راست باشم تا در واقع خودم رو به بازی نگیرم.
  ۲۶ مرداد یکی از بهترین روزهای یک متممی بوده و هست. باورت نمیشه شیرین جان از ۷ و ۳۰ دقیقه که بچه ها می اومدن تو سالن، چنان حس و هیجان مثبتی من رو در بر گرفته بودم که تا حالا چیزی این حس رو به من نداده بود. سلام و احوالپرسی ها، معرفی کردنها، بوسیدن ها و در آغوش گرفتن ها، خنده ها و تمام لحظه لحظه ها یک فیلم رویایی برای من بود.
  در مورد خودم مطمئنم حداقل تا یک ماه دیگه تمام این تصاویر همراه با حسشون در طول روز همراه من هستند.
  امیدوارم به زودی جای دیگری با این فضا تو رو ببینم. می بوسمت.

  1. درود بر سارای حق بینِ حق گو
   دوست عزیزم تو رو به خاطر صراحت کلام در ابراز احساسات قشنگت تحسین می کنم. از تو چه پنهون خودم هم دیروز به شدت احساساتم غلیان کرده بود و با هر عکس یا نوشته ای که دوستان عزیزم برام می فرستادن کلی می خندیدم و اشک شوق می ریختم بابت محبت و مهرشون. باورم نمیشد بتونم به این شدت فضای اونجا رو حس کنم و ذوق زده بشم.
   خوشحالم بابت دوستی با عزیزانی چون تو. منم می بوسمت و امیدوارم هر لحظت پر از شادی و یادگیری باشه.
   به امید دیدار سارای حق بین با اون فامیلی قشنگت D :

  1. سلام داوود شاکری عزیز. شما هم بله 🙂
   من میگم اینجا خودش یه گردهمایی شد اصلا.
   امروز در این وبلاگ، با دوستان متممی عزیزم، لحظات لذت بخشی برام رقم خورد و حسابی ذوق زده شدم 🙂
   ممنون بابت همدردی و خوشحالم از خوندن کامنتتون.

  1. سلام متین خسروی عزیز.
   در عجبم واقعا چرا به ذهنم نرسیده بود از طریق اینستاگرام می تونم پیگیری کنم!؟ 🙂
   اکانت اینستاگرام دارم ولی چون دوسالی میشه ازش استفاده نمی کنم به کلی فراموشش کرده بودم! ممنونم بابت پیشنهاد خوبتون حیف که کمی دیر رسید. البته به لطف لیلا و سینا و پست طاهره خباری عزیز تا حدی از از جو دوست داشتنی اونجا مطلع شدم. ولی جهت کسب اطلاعات بیشتر و لذت فزاینده تر از طریق گوگل نیز حتما سرچ می کنم.
   باز هم متشکرم دوست متممی خوبم

 3. شیرین جان
  همونطور که قبلاً هم بهت گفته بودم، جای خالی تو و خیلی از دوستان خوب دیگه‌ام رو حس کردم.
  دوست ندارم از همایش تعریف کنم تا احساس پشیمانی بهت دست بده و حتی دوست ندارم غبطه بخوری. چون یه بار خودم تجربه‌اش کردم و چندان حس خوشایندی برام نبود.
  اول همایش محمدرضا به بچه‌هاش گفت اگر خواستید عکس بذارید، مسأله‌ای نداره فقط با هشتگ #بامتمم بنویسید. هرجا این رو دیدی، برو به سمتش که نتیجه می‌گیری.
  من هم مسلماً یه پستی راجع بهش می‌نویسم ولی می‌ذارم یه هفته از تب و تاب متمم و همایش بخوابه و بعدش بنویسم.
  البته چندتا عکس محمدرضا رو برات ایمیل می‌کنم به علاوه بعضی عکس‌هایی که خودم گرفتم تا کمی از دلتنگیت رفع بشه و تو هم این حس و حال خوب رو تجربه کنی.

  1. سلام سینا جان.
   ممنون دوست خوبم. مخصوصا منتظر پیامی از تو بودم.
   اینکه صبر می کنی از تب و تاب همایش در وجودت کم بشه بعد بنویسی خیلی خوبه و یه همت متممی می طلبه که می دونم از پسش برمیای.
   پس خوب شد منم دورادور حرف محمدرضا رو گوش دادم و از این هشتگ #بامتمم استفاده کردم 🙂

  1. سلام به ادریس عزیز، دوستی متممی با نامی خوش لفظ و زیبا.
   برام جالبه! یکی از اون چندین چند راهی که عرض کردم دلم به سمتش میره دقیقا همین فرضیه شما بود 🙂

  1. سلام لیلا جان بالاخره اومدی. جیغ و دست و هورااا 🙂
   ممنونم، دوستان عزیز و آموزندم همیشه لطف دارن نسبت به بنده.
   ادامه در پاسخ ایمیل 😉

 4. سلام
  متاسفانه من هم بنا به دلایلی نتوانستم شرکت کنم و از دیروز غروب تا الان بارها روزنوشته های آقای شعبانعلی رو چک کردم تا خبری از گردهمایی بیابم هم توسط ایشان و هم دوستان متممی. که الان نوشته شما را دیدم.
  انتظار سخت و شیرینی هست.

  1. سلام آقای طاعتی مرفه، دوست متممی عزیز
   خدا رو شکر که حسم رو درک می کنید. واقعا انتظار سخت و شیرینیه. دلگرم شدم از کامنتتون. کمی دیگه صبر می کنیم فکر می کنم تا ساعاتی دیگه دوستان فخرفروشیِ شیرینشون رو شروع کنن. به نظرم اگه دوستان همت فزاینده کنن گوگل هم لوگوشو به این مناسبت فرخنده تغییر میده 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *